Ta kontakt med oss

Asker Tømrermesterbedrift AS er et veletablert snekker- og tømrerfirma som leverer
byggetjenester i Asker, Bærum, Røyken og Lier. Med lang erfaring og bred kompetanse kan vi
påta oss alt fra terrasser og anneks, til større oppdrag som arkitekttegnede hus. 

Asker Tømrermesterbedrift AS leverer kvalitet du kan stole på
til en pris du har råd til. Kontakt oss i dag for et uforpliktende pristilbud.

Kontaktinformasjon

Adresse: Slemmestadveien 145, 1392 Vettre

Tlf: 957 71 800

E-post: firmapost@atmb.no

Ta direkte kontakt:

Ivar Torgeir Stabæk

Ivar Torgeir Stabæk
Tømrermester
ivar@atmb.no

Svein Hjerpaasen

Svein Hjerpaasen
Tømrer
svein@atmb.no

Per-Anders Hvesser

Per-Anders Hvesser
Tømrer
peranders@atmb.no

Rune Fjordvang

Rune Fjordvang
Tømrer
rune@atmb.no

Jacob Reitan
Tømrer
902 75 404

Erik Magnus Ørbæk
Tømrer

Simen With Persen
Tømrer
414 63 547

Øystein Hvesser
Tømrermester
øystein@atmb.no
916 27793

Thomas Vik Andresen

Thomas Vik Andresen
Tømrermester, Daglig leder
thomas@atmb.no

Trym Sverreson Otterstad
Tømrer
trym@atmb.no
905 27 478

Audhild Hvesser
Kontor 
audhild@atmb.no

Tobias Svendsen
Lærling

Edmound Sedijaj
Lærling

Hans Jørgen Eide
Lærling


Mestermerket

Adresse: Slemmestadveien 145, 1392 Vettre

Tlf: 957 71 800
E-post: firmapost@atmb.no